Кутова швидкість обертання лопатей вентилятора 26 π рад/с. Визначте, скільки обертів здійснив

вентилятор за 10 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.

Ответ: 130 об

Объяснение:

Дано:

ω=26π рад/с

t=10c

--------------

n-?

φ=ω*t=26π*10=260π рад

n=φ/2π=260π/2π=130 об