Висота похилої площини 1,2 м, довжина - 10,8 м. Щоб підняти вантаж масою 180 кг, треба прикласти

силу 250 Н. Визначити ККД похилої площини і силу тертя. ДАМ 50 БАЛОВ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Litvintchik Ivan.
КПД=Аполезн/

Азатрач=mgh/(F*L)=180*10*1,2/(250*10,8)=18

0*12/(250*10,8)=0,8= 80%