Помогите пж с физикой Яку роботу треба виконати щоб підняти вантаж вагою 14 кН на висоту 50 см?

ККД похилої площини становить 80%. Яку силу треба прикласти, щоб підняти вантаж массою 60 кг на висоту 2м, якщо довжина похилої площини дорівнюе 5м

Ответы на вопрос

Отвечает Babich Platon.

Відповідь:

A= 7 кДж

F= 294 Н

Пояснення:

1) A=FS

A= 14 000 H * 0.5 м = 7 000 Дж = 7 кДж

2) ККД=Ак/Аз   ===> Аз = Ак/ККД  

Ак=mgh

Ак=60 кг * 9,8 м/с^2 * 2 м = 1176 Дж

Аз = 1176 Дж/0.8 = 1470 Дж

Аз=FS  ===> F =Аз/S

F=1470 Дж / 5 м = 294 Н