Помогите, пожалуйста! Яку напругу слід прикласти до свинцевого дроту завдовжки 100 см, щоб сила

струму в дроті дорівнювала 2 А? Площа поперечного перерізу дроту 0,2 мм2

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анна.

Объяснение:

Для розрахунку напруги необхідно скористатися законом Ома: U = R * I, де U - напруга, R - опір, а I - сила струму.

Опір дроту можна знайти з формули R = ρ * (l / S), де ρ - специфічний опір матеріалу, l - довжина дроту, а S - площа поперечного перерізу.

За таблицями, специфічний опір свинцю складає близько 0,13 Ом * мм2 / м. Перетворимо площу поперечного перерізу в квадратні метри: 0,2 мм2 = 0,2 * 10^(-6) м2.

Тоді опір дроту буде: R = 0,13 * (100 / 0,2 * 10^(-6)) Ом = 6 500 Ом.

Застосуємо закон Ома, щоб знайти напругу: U = R * I = 6 500 Ом * 2 А = 13 000 В.

Тому слід прикласти напругу 13 000 В до свинцевого дроту, щоб створити струм силою 2 А.