Чому дорівнює індуктивний опір котушки з індуктивністю 0,5 Гн за частоти 50 Гц?


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:

Дано: L=0,5 Гн;

f=50 Гц.

Знайти XL.

XL=2*π*f*L=2*3,14*50*0,5=157 Ом.

Объяснение: