Обчисліть кількість речовини аміноетанової кислоти, що прореагувала з утворенням дипептиду і води

масою 90 г. Даю 20 баллів!Потрібно записати в текстовому виді!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичёв Никита.

Відповідь:

Пояснення:

Відомо: m(H2O)=90 г.

Знайти: y(H2N-CN2-COOH)-?

Розв'язання

M(H2O)=18 г\моль

y(H2O)=m(H2O):M(H2O)= 90 г : 18 г\моль= 5 моль

2H2N-CH-COOH-H2N-CH2-C-N-CH2-COOH+H2O

                                                \ \

                                                O H

За рівнянням реакції y(H2N-CH2-COOH):Y(H2O)=2:1, тому

y(H2N-CH2-COOH)=2*y(H2O)=2*5 моль= 10 моль