!!ТЕРМІНОВО!! Рух матеріальної точки описується рівнянням x = 10-1,5 г. Вважаючи, що маса точки

дорівнює 200 г, визначте імпульс тіла та сили через 6 с від початку відліку часу. !!ТЕРМІНОВО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хертек Буянтай.

Як я зрозумів формула руху така x=10-1.5t

швідкість v=-1.5 м/с з рівняння руху x=x₀±vt , але для імпульса беремо скалярни значення, тобто по модулю ⇒ v=1.5 м/c

p=mv=0,2 кг×1,5 м/с=3 кг*м/с

Формула імпульсу по другому закону Ньютона буде

mv=FΔt

F=mv/Δt=3кг*м/с ÷ 6с=0,5 Н