Вертикально підвішена пружина під дією вантажу, що чинить силу 25 Н розтяглася з 11 см до 13 см.

Знайди жорсткість пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ирина.

Відповідь:

12,5 Н/см

Пояснення:

Для розрахунку жорсткості пружини потрібно використовувати формулу F = kx, де F - сила, k - жорсткість пружини, x - відхилення пружини. Тобто, жорсткість пружини можна знайти, ділячи силу на відхилення:

k = F / x = 25 Н / (13 см - 11 см) = 25 Н / 2 см = 12,5 Н/см.

Отже, жорсткість пружини рівна 12,5 Н/см.