Механічна хвиля подолала 600м за 300с, довжина хвилі 10м. Знайдіть час за який пройде 10 хвиль.


Ответы на вопрос

Отвечает Тюренкова Милена.

Объяснение:

1)600:300=2(м/с) швидкість хвилі

2)10:2=5(с) час за який хвиля долає 10 м

3)5•10=50(с)

Відповідь:хвиля долає 10 м за 50 с