Розрахуйте силу Кулона, що діє між двома точковими електричними зарядами 5 нКл та 4 нКл, якщо

відстань між ними 2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ичигин Эдуард.

F=k\frac{q1q2}{R^{2} } =9*10^{9} \frac{5*10^{-9}*4*10^{-9}  }{0,02^{2} } =\frac{180*10^{-9} }{0,0004} =450000*10^{-9} =0,00045Н