Скільки корисної енергії в реакторах АЕС, якщо спалюється 100 г Урану-235, а ККД електростанції

становить 30 %? Вважайте, що внаслідок поділу кожного ядра Урану виділяється енергія 3,2·10-11 Дж, а маса атома Урану-235 дорівнює 3,9-10-25 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Зингер Лера.
Корисна енергія, що виділяється в результаті розпаду поділу ядер Урану-235 дорівнює:

3,2·10-11 Дж·(100 г / 3,9·10-25 кг) = 8·1013 Дж.

Корисна енергія, яку можна отримати з цього масштабу Урану-235 при ККД 30% становить:

8·1013 Дж·0,3 = 2,4·1013 Дж.