Яка сила тяжіння діє на бідон з бензином якщо маса бідона 1 кг обєм бензина 500 дц


Ответы на вопрос

Отвечает Комаровская Викуська.

Ответ:

Дано": m - 1 кг, V - 500 дм³

Для розв'язання цієї задачі нам знадобиться густина бензину, оскільки вона дозволяє обчислити масу бензину в бідоні.

Густина бензину зазвичай дорівнює близько 0,75 кг/дм³. Тоді об'єм бензину у дециметрах кубічних можна перевести у кубічні метри, поділивши його на 1000:

500 дм³ = 500/1000 м³ = 0,5 м³

Маса бензину обчислюється як добуток його об'єму на густину:

маса бензину = 0,5 м³ * 0,75 кг/дм³ = 0,375 кг

Отже, загальна маса бідона з бензином складає 1 кг + 0,375 кг = 1,375 кг.

Сила тяжіння, що діє на бідон з бензином, обчислюється за формулою:

F = m*g

де m - маса бідона з бензином (1,375 кг), g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с² на поверхні Землі).

Отже,

F = 1,375 кг * 9,81 м/с² ≈ 13,48 Н

Отже, на бідон з бензином діє сила тяжіння приблизно 13,48 Н.