ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА! ВІдстань між двома гребенями хвилі на поверхні води 0,5 м. Час

між двома послідовними ударами хвиль об берег 2 с. Яка швидкість хвиль?

Ответы на вопрос

Отвечает Бровин Даня.

Ответ:

Швидкість хвиль можна визначити за формулою:

v = λ / T

де v - швидкість хвиль, λ - довжина хвилі, T - період хвиль.

Для визначення швидкості потрібно спочатку знайти довжину хвилі. Для цього ми використаємо відомі дані:

λ = d / n

де d - відстань між двома гребенями хвиль, n - кількість гребенів на одиницю довжини.

У нашому випадку, d = 0,5 м, і n = 1 / 2 гребеня на метр (так як відстань між гребенями - 0,5 м).

Тому, λ = 0,5 м / (1/2 гребеня на метр) = 1 м.

Тепер, ми можемо обчислити швидкість хвиль за формулою:

v = λ / T = 1 м / 2 с = 0,5 м/c.

Отже, швидкість хвиль складає 0,5 м/с.