Хвиля від катера доходить до берега через 1хв.На якій відстані від берега рухався катер,якщо

відстань між сусідніми гребенями хвиль дорівнювала 1.5м,а час між двома послідовними ударами хвиль об берег 2сек.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Валерия.
1,5/2 = 0,75 м/с- Vв
S = Vв* t = 0,75 * 60 = 45
Ответ: 45 м.