Пружина довжиною 30 см має коефіцієнт жорсткості 30 н/м. Яке розтягнення пружини під дією сили 6

н?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Елизавета.

Ответ:Коефіцієнт жорсткості пружини виражається формулою:

k = F / x,

де k - коефіцієнт жорсткості (в Н/м), F - сила (в Н), x - розтягнення пружини (в м).

За умовою маємо k = 30 Н/м і F = 6 Н. Знаходимо розтягнення пружини x:

x = F / k = 6 / 30 = 0.2 м = 20 см.

Отже, пружина розтягнеться на 20 см під дією сили 6 Н.

Объяснение: