(100балов.)Під час тертя об хутро скляна паличка набула електричного заряду +6 нКл. Визначте, якого

заряду набуло під час тертя хутро.

Ответы на вопрос

Отвечает Чамян Александр.

Відповідь:

-6нКл

Пояснення:

Дано:

q3=6нКл

q4-?

q1+q2=q3+q4

q3+q4=0

q4=-q3

q4= -6нКл