За 12 секунд провідник пройшов заряд 6 Кл. Яку силу струму покаже амперметр підєднаний в це коло?


Ответы на вопрос

Отвечает Томилова Лиза.

Відповідь:

t=12c

q=6кл

I=?

I=q/t=6/12=0,5Ампер

Пояснення: