7. У магнітне поле з індукцією 0,5 мТл перпендикулярно до ліній магнітної індукції влітає електрон

зі швидкістю 109 м/с. Знайдіть радіус кола, по якому рухається частинка. Маса та заряд електрона дорівнюють 9,1-10-31 кг і -1,6-10-19 К відповідно.​ Срочнооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Ганиева Аружан.

Ответ:

11,375 м

Объяснение:

В=0,5 мТл;

α=90°;

V=10⁹ м/с

m=9,1-10⁻³¹ кг

e=-1,6-10⁻¹⁹ Кл

R  ?  R=mV/(e*B)=9,1-10⁻³¹*10⁹/(|-1,6-10⁻¹⁹|*0,5*10⁻³)=11,375 м