Знайдіть частоту інфрачервоного випромінювання фотона з енергією 4·10-20Дж.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Тина.

Ответ:

6.03·10^13 Гц

Объяснение:

Частоту (ν) інфрачервоного випромінювання можна знайти з формули:

E = hν,

де E - енергія фотона, h - стала Планка.

Підставляючи дані, отримуємо:

ν = E/h = (4·10^-20 Дж)/(6.626·10^-34 Дж·с) ≈ 6.03·10^13 Гц.

Отже, частота інфрачервоного випромінювання фотона з енергією 4·10^-20 Дж становить близько 6.03·10^13 Гц.