Об'єм свинцевого важка дорівнює 89см³.який об'єм матиме мідний важок такої самої маси З дано


Ответы на вопрос

Отвечает Ардаширова Ильяна.

Ответ: 114см³

Объяснение:

Дано:

V1=89cм³

ρ1=11,4г/см³

ρ2=8,9г/см³

m1=m2

----------------

V2-?

ρ=m/V, где:

ρ-плотность тела;

m-масса тела;

V-объем тела

Отсюда:

m1=m2=ρ1*V1=11,4*89=1014,6г

V2=m2/ρ2=1014,6/8,9=114см³