До пружини підвішений вaжок вагою 2 Н. Виберіть правильне твердження. А) Маса важка 2 кг; Б) сила

пружності є більшою, ніж вага важка; В) сила тяжіння, що діє на важок, дорівнює 2 Н; Г) модуль сили пружності не залежить від видовження пружини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ангелова Карина.

Ответ:

B)

Объяснение:

За означенням вага це сила з якою тіло давить на опору або підвіс, отже вага силі тяжіння і F = P.

За формулою сили тяжіння: F = mg ⇒ m = (F / g) = 2 H / 10 м/c² = 0,2 кг.

А) - ні, так як масса тіла 0,2 кг

Б) - ні, так як за означенням вага це сила з якою тіло давить на опору або підвіс, отже вага дорівнює силі пружності

В) - так, як у данному випадку F = P

Г) - ні, так як за формулою F = kx