Об’єм залізного важка 78 см3. Який об’єм матиме мідний важок такої ж маси? хелп​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Vз=78см^3=78*10^{-6}м^3

pм=8900 кг/м^3

pз=7800 кг/м^3

mз=mм=pз*Vз=608,4*10^-3

Vм=mз/pм=~68,36см^3