Яка довжина мідної дротини переррізом 0.5 мм2, якщо за 1 хв по ній проходить заряд 60 Кл при

напрузі 34 В

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

I=q/t

I=U/R

R=U/I

R=ρL/S

L=RS/ρ

I=60/60=1 (A)

R=34/1=34 (Ом)

L=34*0,5/ 0,017=1 000 (м)