5. Чому дорівнює сила тяжіння, що діє на суцільний чавунний куб. довжина ребра якого становить 15

см? Густина чавуну дорівнює Н КГ 7000 КГ - g=10. 39 M допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Леся.

Ответ: 236,25Н

Объяснение:

Дано:

а=15см=0,15м

g=10Н/кг

ρ=7000кг/м³

-------------

F-?

F=m*g, где:

m-масса куба;

g-ускорение свободного падения.

m=ρ*V, где:

ρ-плотность чугуна;

V-объем куба:

V=a³

F=ρ*a³*g=7000*0,15³*10=236,25Н