S=100см2 f=50h Т/к p-?Пожалуйста беридершиg =10H/кгV=0,8P=1000кг/м3​ Срочно!!


Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Владимир.

Ответ:

p = F / S

де p - тиск рідини, який потрібно знайти, F - сила тиску, що діє на поверхню рідини, S - площа поверхні рідини.

Сила тиску F може бути визначена за формулою:

F = p * S * g * V

де g - прискорення вільного падіння, V - об'єм рідини.

Підставимо в ці формули задані значення і отримаємо:

F = p * S = (50 * 3600) Н

F = p * S * g * V = 1000 * 0.8 * 10 * (0.5 * 0.01) Н

Звідси маємо:

p = F / S = (1000 * 0.8 * 10 * 0.005) / (50 * 3600) = 0.00022 кПа (кілопаскаль)

Отже, тиск рідини дорівнює 0.00022 кПа.