Струм 100 мА протікає по резистору, опір якого R=1200 Ом. Визначити потужність споживаючу

резистором. Допоможіть будь ласка!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мизенко Мария.

Ответ: 12Вт

Объяснение:

Дано:

I=100мА=0,1А

R=1200 Ом

------------

Р-?

Р=I²*R=0,1²*1200=12Вт

Отвечает Токайчук Кира.

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

I=100мА=0,1А

R=1200Oм

---------------------

Р=?

Р=I^2 *R

R=0,1^2 *1200=12Вт