Чому дорівнює вага залізничної цистерни масою 45 т?


Ответы на вопрос

Отвечает Сиянская Анастасия.
Вага–це сила взаємодії тіла із Землею в результаті сили тяжіння Землі, тобто сили F–сила тяжіння Землі дорівнює вазі тіла–Р.
Для сили тяжіння Землі є формула: F=mg, де g–прискорення вільного падіння, дорівнює приблизно 10 Н/кг. А якщо F=P, то P=mg, отже P=45*10^3*10 (45 т перевели в кг, згадавши, що в 1 т є 10^3 кг або просто 1000 кг). Отже Р=450000 Н. Можна це значення перевести у МН (мега);
450000 (Н)=0,45 (МН)