Ооочень срочно 2 мин осталось Визначте довжину вольфрамового дроту площею поперечного перерізу

0,25 мм2. якщо його опір становить 4,4 Ом. У відповіді вказати лише число. Наприклад, 20.

Ответы на вопрос

Отвечает Клемберг Максим.

Ответ:

19,64

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу для опору дроту:

R = ρ * L / A,

де R - опір дроту, ρ - специфічний опір матеріалу дроту (у випадку вольфраму це близько 5,6 * 10^-8 Ом * м), L - довжина дроту, A - площа поперечного перерізу дроту.

Підставимо дані і розв'яжемо рівняння для L:

L = R * A / ρ = 4.4 * 0.00025 / 5.6e-8 = 19642.86 мм^2 = 19.64 м.

Отже, довжина вольфрамового дроту приблизно 19.64 м.