Очень срочно Визначте опір залізного дроту, натягнутого між двома стовпами, якщо площа його

поперечного перерізу 10 мм2, а відстань між стовпами 50 м.У відповіді вказати лише число. Наприклад, 0,9.

Ответы на вопрос

Отвечает Шугаипов Асай.

Відповідь:

5

Пояснення:

Щоб визначити опір залізного дроту, нам спочатку потрібно знайти його опір на один метр довжини. Опір дроту залежить від його довжини, площі поперечного перерізу та властивостей матеріалу.

За формулою опору провідника: R = (ρ * L) / A, Щоб визначити опір залізного дроту, нам спочатку потрібно знайти його опір на один метр довжини. Опір дроту залежить від його довжини, площі поперечного перерізу та властивостей матеріалу.

За формулою опору провідника:

R = (ρ * L) / A,

де R - опір провідника, ρ - специфічний опір матеріалу провідника, L - довжина провідника, а A - площа поперечного перерізу провідника.

За таблицею специфічних опорів матеріалів, специфічний опір заліза приблизно 1,0 × 10^(-7) Ом·м. Площа поперечного перерізу дроту становить 10 мм^2, що дорівнює 10^(-5) м^2. Відстань між стовпами 50 м.

R = (ρ * L) / A = (1.0 × 10^(-7) Ом·м * 50 м) / 10^(-5) м^2

 = 5 Ом

Отже, ми можем визначити опір дроту за формулою: R = (ρ * L) / A = (1.0 × 10^(-7) Ом·м * 50 м) / 10^(-5) м^2

 = 5 Ом . Отже, опір залізного дроту, натягнутого між двома стовпами, становить 5 ом

Отвечает Леонардыч Евгений.
Дивись.
Якщо коротко, і тільки число то відповідь : 5,6