Яке абсолютне видовження сталевого стержня завдовжки 3м і площею поперечного перерізу 80мм^2 під

дією вантажу ,маса якого 2 центнери? модуль пружності сталі 200 ГПа варіанти: 0,0125% ; 0,15% ; 0,125% ; 0,032% з рішенням будь ласка!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бруцкая Влада.

Ответ:

x=mg/(ES/I0)

Объяснение:

1 3н Ньютона

Fnp=mg

kx=mg

x=mg/k

k=ES/IO

Е-модуль Юнга ( таблица)