Яку силу треба прикласти щоб підняти відро масою 600 г в якому 5 кг води?(допоможіть рішити)​


Ответы на вопрос

Отвечает Скобкарева Валерия.

Для розв'язання цієї задачі, нам необхідно знати значення прискорення вільного падіння g (g ≈ 9,8 м/с²), а також використовувати формулу для обчислення сили тяжіння F = m*g, де m - маса тіла, а g - прискорення вільного падіння.

У даному випадку, маса відра разом з водою становить m = 5 кг + 0,6 кг = 5,6 кг. Тому, за формулою, сила тяжіння, яка діє на відро, дорівнює:

F = m * g = 5,6 кг * 9,8 м/с² ≈ 54,88 Н

Таким чином, щоб підняти відро з водою, необхідно прикласти силу не менше 54,88 Н.

Отвечает Esenov Miyrzhan.

Ответ:

Для відро з водою масою 5 кг сила, необхідна для підняття його, залежить від прискорення вільного падіння та коефіцієнта тертя між відром та поверхнею, на якій воно знаходиться.

Припустимо, що коефіцієнт тертя між відром та поверхнею, на якій воно знаходиться, становить 0,2. Тоді сила, необхідна для підняття відра з водою, може бути обчислена за допомогою другого закону Ньютона:

F = m * g + fтр

де F - сила, необхідна для підняття відра з водою,

m - маса відра з водою,

g - прискорення вільного падіння,

fтр - сила тертя між відром та поверхнею.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

F = (5 кг + 0,6 кг) * 9,8 м/с² + 0,2 * (5 кг + 0,6 кг) * 9,8 м/с²

де 0,6 кг - маса води у відрі.

Розраховуючи вираз, отримаємо:

F ≈ 58,8 Н

Тому, щоб підняти відро з водою масою 5 кг та водою масою 600 г, потрібно прикласти силу близько 58,8 Н.