3.(1,5б) Об ’єм картоплини 25см3 , а її маса 29 г. Чому дорівнює густина картоплі в кг/м3 и в г/см

3 ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Кирилл.

Ответ:Щоб обчислити густину картоплі, ми використовуємо формулу густина = маса / об'єм.

За умовою задачі, маса картоплі дорівнює 29 г, а об'єм дорівнює 25 см³.

Щоб перевести об'єм з сантиметрів кубічних до метрів кубічних, необхідно поділити на 1 м³ = 1 000 000 см³.

Таким чином, густина картоплі може бути обчислена як:

   В кг/м³: густина = 29 г / (25 см³ / 1 000 000) = 1160 кг/м³

   В г/см³: густина = 29 г / 25 см³ = 1.16 г/см³

Отже, густина картоплі дорівнює приблизно 1160 кг/м³ або 1.16 г/см³.

Объяснение: