Під дією сили 40Н пружина стиснулася на 2 см.Укажіть жорсткість пружини ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Ответ: Жорсткість пружини становить 2000 Н/м.

Объяснение:

Жорсткість (константа пружності) пружини визначається як відношення сили, що діє на пружину, до відхилення від її початкового положення. Тобто:

k = F / x,

де k - жорсткість пружини (в ньютонах на метр або деяких інших одиницях залежно від системи одиниць), F - сила, яка діє на пружину (в ньютонах), x - відхилення пружини від її початкового положення (в метрах або деяких інших одиницях залежно від системи одиниць).

У даній задачі сила, що діє на пружину, дорівнює 40 Н, а відхилення становить 2 см, тобто 0.02 метра. Тоді жорсткість пружини буде:

k = F / x = 40 Н / 0.02 м = 2000 Н/м.

Отже, жорсткість пружини становить 2000 Н/м.