Сполучені посудини частково заповнили ртуттю. У праву посудину доливають шар води заввишки 30 см.

Визначте перепад висот / між рівнями поверхні води у правій посудині і рівнем ртуті у лівій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурый Даниил.

Объяснение

По Закону Паскаля:

p = p

Вычисление:

1 000\times  10 \times 0.3 = 13600 \times 10 \times x \\ 136000x = 3000 \\ x = 0.02

0,02 м=2 см

Перепад равен:

30-2=28 см