На зображені сполучені посудини. Спочатку в ці посудини налили воду. Потім поверхводи в ліве

коліно налили шар гасу заввишки 20 мм.На скільки рівень гасу в посудині більший за рівеньводи? Гас із водою не змішуються.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Витя.

Ответ:

н = 800*0,02/1000 = 0,016 м

н = 0,02-0,016 = 0,004 м = 4 мм

ответ 4мм