На тіло, що повністю занурене в гас діє архімедова сила 8Н. Яку густину має тіло, якщо його маса

1800 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Sadekov Vadim.

Ответ:

Объяснение:

Fa = 8Н

m =  1800 г. = 1.8 кг

p1 = 800 кг/м^3  плотность керосина

p2 = ?

Fa = p1*g*V

V = Fa / (p1*g)

p2 = m / V = m*p1*g / (Fa) = 1.8*800*10 / 8 = 1800 кг/м^3