Є котушка мідного дроту з площею поперечного перерізу 0,1 мм². маса всього дроту 0,3 кг. треба

визначити опір дроту​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Евгения.

Ответ:

зроби відповідь найкращою

Объяснение:

Щоб визначити опір дроту, нам потрібно знати його довжину, матеріал і товщину, а не масу. Однак, ми можемо визначити довжину дроту, використовуючи його масу і площу поперечного перерізу, а потім використати формулу для обчислення опору.

Маса дроту може бути виражена через його густина та об'єм:

m = ρ * V

Об'єм дроту можна обчислити, використовуючи його масу та густину:

V = m / ρ

Для мідного дроту густина становить близько 8,96 г/см³, тому:

V = 0,3 кг / (8,96 г/см³) = 3,345 * 10⁻⁴ м³

Площа поперечного перерізу дроту дорівнює 0,1 мм² = 10⁻⁵ м². Щоб знайти довжину дроту, скористаємося формулою:

V = A * L, де A - площа поперечного перерізу, L - довжина дроту

L = V / A = (3,345 * 10⁻⁴ м³) / (10⁻⁵ м²) = 33,45 м

Тепер, коли ми знаємо довжину дроту, можемо використати формулу для обчислення його опору:

R = ρ * L / A

Значення опору залежатиме від матеріалу дроту. Для мідного дроту, якщо ми приймемо опір міді як 1,72 * 10⁻⁸ Омм, опір дроту буде:

R = (1,72 * 10⁻⁸ Омм) * (33,45 м) / (10⁻⁵ м²) ≈ 5,8 Ом

Отже, опір дроту становить близько 5,8 Ом