Укажіть швидкість тіла, кінетична енергія якого дорівнює 25 Дж, а імпульс 10 кг*м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Сапунова Эвелина.

Ответ:

20 м/с

Объяснение:

Кінетична енергія (КЕ) = (1/2) * m * v^2

Імпульс (І) = m * v

де m - маса тіла, v - його швидкість.

Ми можемо використати другу формулу, щоб знайти швидкість тіла:

v = І / m

Вставивши дані, отримаємо:

v = 10 кг*м/с / m

Тепер, щоб знайти масу тіла, нам потрібно використати формулу для кінетичної енергії:

25 Дж = (1/2) * m * v^2

Вставимо значення v, яке ми отримали раніше:

25 Дж = (1/2) * m * (10 кг*м/с / m)^2

25 Дж = (1/2) * m * 100 (м^2/с^2)

m = 25 Дж / 50 (м^2/с^2)

m = 0,5 кг

Тепер ми можемо використати значення маси тіла, щоб знайти його швидкість:

v = 10 кг*м/с / 0,5 кг

v = 20 м/с

Отже, швидкість тіла дорівнює 20 м/с.