Запишіть рівняння -4x-9+8x=-2x-4+8x(-5x-7+3x=-13-5+3x). Зберіть у лівій частині рівняння всі

доданки, що містять невідоме, а в правій- які не містять невідомого. СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА!!;

Ответы на вопрос

Отвечает Руженцева Маша.
Почнемо з першого рівняння:
-4x - 9 + 8x = -2x - 4 + 8x
Спочатку зберемо у лівій частині всі доданки, що містять невідоме, а в правій - які не містять невідомого:
-4x + 8x + 2x = -9 + 4
6x = -5
Тепер перейдемо до другого рівняння:
-5x - 7 + 3x = -13 - 5 + 3x
Знову зберемо у лівій частині всі доданки, що містять невідоме, а в правій - які не містять невідомого:
-5x + 3x - 3x = -13 - 5 + 7
-5x = -11
Отже, ми отримали систему двох рівнянь:
6x = -5
-5x = -11
Щоб знайти значення x, поділимо друге рівняння на -5:
x = 11/5
Тепер ми можемо підставити це значення в перше рівняння, щоб перевірити, чи воно є правильним:
-4(11/5) - 9 + 8(11/5) = -2(11/5) - 4 + 8(11/5)
-44/5 - 9 + 88/5 = -22/5 - 4 + 88/5
16/5 = 16/5
Отже, наше значення x є правильним. Розв'язання системи:
x = 11/5.