Даю 50 балів.Протягом якого часу сила 200 Н спричинить імпульс 880 (кг м)/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Атрощенко Александра.

Відповідь:

сила 200 Н спричинить імпульс 880 (кг м)/с протягом 4,4 секунд

Пояснення:

Щоб знайти час, протягом якого сила 200 Н спричинить імпульс 880 (кг м)/с, можна скористатися формулою імпульсу:

Імпульс = Сила × Час

Імпульс в даному випадку дорівнює 880 (кг м)/с, а сила - 200 Н.

Підставляємо ці значення у формулу імпульсу:

880 = 200 × Час

Тепер можна вирішити рівняння відносно Часу:

Час = 880 / 200 = 4,4 сек

Отже, сила 200 Н спричинить імпульс 880 (кг м)/с протягом 4,4 секунд