Пжпжпж ДОПОМОЖІТЬ! Скільки теплоти виділиться за 10 хв в електропечі, якщо опір на нагрівального

елемента печі становить 30 Ом, а сила струму в ньому дорівнює 4 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аристов Данил.

Для визначення кількості виділеної теплоти в електропечі за 10 хвилин необхідно визначити споживану енергію за цей час, використовуючи закон Ома та формулу для обчислення електричної потужності.

Закон Ома: V = I * R, де V - напруга, I - сила струму, R - опір.

Тому напруга на нагрівальному елементі печі буде V = I * R = 4 А * 30 Ом = 120 В.

Електрична потужність, що виділяється в нагрівальному елементі, може бути обчислена з формули P = I^2 * R.

Тому потужність, що виділяється в нагрівальному елементі печі, дорівнює P = 4^2 * 30 Ом = 480 Вт.

Кількість спожитої енергії можна обчислити з формули E = P * t, де t - час в секундах. Тому для 10 хвилин (600 секунд) кількість спожитої енергії буде:

E = 480 Вт * 600 с = 288 000 Дж

Отже, за 10 хвилин в електропечі виділиться 288 000 Дж теплоти.