ТЕРМІНОВО!!!! На тіло діє сила 250Н. Яка маса тіла, якщо його швидкість змінюється від 20м/с до

30м/с протягом 8с ?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алина.

Ответ:

F = m * a,

a = (v2 - v1) / t,

де v1 - початкова швидкість, v2 - кінцева швидкість, t - час зміни швидкості.

a = (30 м/с - 20 м/с) / 8 с = 1.25 м/с^2

m = F / a = 250 Н / 1.25 м/с^2 = 200 кг