Ядро, на якому вилетів з дула гармати довжиною 2 м барон Мюнхаузен, має радіус 10 см. Тиск

порохових газів дорівнює 40 МПа, атмосферний тиск становить 100 кПа. Визначити роботу, яку виконує сила тиску порохових газів і сила атмосферного тиску під час вильоту ядра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Влад.

Ответ:

A=F*l

Объяснение:

Aпг= F*l => p*S*l=40000000*10*10*2м=?

Fатм= p*S=> 100000*a*h