На шляху 250 м тіло змінило швидкість від 8 до 12 м/с чому дорівнює прискорення тіла? За який час

змінилася швидкість тіла? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Виктория.

Ответ:

V1=8м/с;V2=12м/с

V1=V0+a*t

8+a*t=12—змінення швидкості

a*t=4(час)

S=V0*t+1/2*a*t^2

S=8*t+1/2*a*t^=250 весь пройдений шлях

8*t+1/2*4*t=250

10*t=250

t=25(c)

a=4/25=0,16(м/с^2)прискорення