Визначити силу струму в колі, якщо при перенесенні електрики 200 Кл за 12 хв виконана робота 1200

Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Яблонская Вероника.

Щоб визначити силу струму в колі, нам потрібно знати формулу, що пов'язує роботу, яку виконує струм при перенесенні заряду, зі силою струму. Ця формула має наступний вигляд:

W = QV

де W - робота, Q - заряд, що проходить через коло, V - напруга.

Можна переписати формулу, виразивши з неї силу струму:

I = Q/t

де I - сила струму, Q - заряд, t - час.

Тому нам потрібно визначити заряд, що проходить через коло, і час, протягом якого він переноситься.

Ми знаємо, що заряд дорівнює 200 Кл, а час дорівнює 12 хв або 720 секунд.

Тоді, за формулою для сили струму, отримаємо:

I = Q/t = 200 Кл / 720 с = 0.278 А

Отже, сила струму в колі дорівнює 0.278 Або 278 мА (міліампер).