Три провідники, що мають опори 2, 4 i 12 Ом, увімкнені паралельно. Визначити, який струм проходить

через опір 4 Ом, якщо в нерозгалуженій частинi кола струм дорівнює 5А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Александра.

Ответ:

Объяснение:

загальный опір паралельно з'єднаних провидников можно обчислити по формуле:

1/Загальный опір = 1/опір1 + 1/опір2 + 1/опір3

1/Загальный опір = 1/2 + 1/4 + 1/12 1/Загальний опір = 0,8333 Загальний опір = 1/0,8333 Загальний опір = 1,2 Ом

Струм в нерозгалуній части кола дорівнює 5А. Отже, за законом Ома, напруга, що пройшла через коло, може бути обчислена по формуле:

Напруга = Сила струму * Загальный опір Напруга = 5 * 1.2 Напруга = 6 В

Використовуючи закон Ома для опору 4 Ом, струм, що проходит через нього, можна обчислити по формуле:

Сила струму = Напруга / Опір Сила струму = 6 / 4 Сила струму = 1,5 А

Отже, струм, который проходит через опір 4 Ом, до 1,5 А.