На якій глибині в морі тиск води становить 515 кПа? (ρ = 1030 кг/м3) РОЗПИСАТИ В ЗОШИТІ


Ответы на вопрос

Отвечает Долганов Ясон.

Ответ:

P=po g hh=P/po gh=515000/1030×10=50м ВІДПОВІДЬ:50м

Объяснение: