На реостат намотано 35 м нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 0,45 мм2. Якою є сила

струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 120 В? (Питомий опір нікеліну 0,42 Ом*мм2/м) Відповідь заокругліть до сотих СРООЧНОООО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Дарья.

Ответ:

Дано:

l=35 м;

S=0,45 мм^2;

U=120 B;

p=0,42 Ом*мм^2/м.

І-?.

R=U/I=p*l/S, звідси знаходимо силу струму у реостаті:

І=U/p*l*S=120/0,42*35*0,45=18,14 A.

Объяснение: