Визначити масу води, що піднялася по капіляру радіусом 0,25мм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Дано:

R=0.00025м

σ=7.3*10-²Н/м

m-?

------------------------

mg=πσd

m=πσd/g=3.14*7.3*10-²*2*0.00025/10=1.14*10:-5кг