Яку потужність споживає лампа розжарення, нитка якої в робочому стані має опір 12 Ом? Лампа

працює від акумулятора напругою 24 В. З ДАНО ТА РОЗВ‘ЯЗАННЯ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Sikan Daria.

Ответ:

Для розв’язання цієї задачі потрібно скористатися формулою:

P = V^2/R

де P - потужність лампи, V - напруга живлення, R - опір нитки лампи.

У задачі напруга живлення дорівнює 24 В, а опір нитки лампи дорівнює 12 Ом. Підставляємо ці значення в формулу:

P = (24 В)^2 / 12 Ом

P = 576 Вт / 12 Ом

P = 48 Вт

Отже, лампа розжарення з ниткою опором 12 Ом та живленням від акумулятора напругою 24 В, має потужність 48 Вт.

Отвечает Онучко Влада.

Відповідь:

Дано:

R=12 Ом

U=24В
—————

Р-?

Розв‘язання

Р=U^2/R=576В^2/12Ом=48 Вт

Пояснення: